Gelžbetoninių konstrukcijų montavimas

Gelžbetoninių perdangų įrengimas

Perdangų įrengimos liejant betoną naudojamas praktiškai kiekviename pastate. Modernioje statyboje, kokybiškos gelžbetoninės perdangos įrengiamos pačiame statybos objekte, naudojant specialius daugkartinio naudojimo klojinius, ar pagaminant juos individualiai, kiekvienam atskiram objektui reikalingos konstrukcijos ir formos.

Nepriklausomai nuo statomo objekto aukštingumo, vieno ar daugiau, su rūsiu, ar be jo, gelžbetoninės monolitinės perdangos – būtent ta pastato konstrukcija, kuri geriausiai atskiria horizontaliąsias pastato erdves.

Gelžbetoninės perdangos, atitinkamai savo funkcijų reikalavimams, įrengiamos liejant reikiamą betono sluoksnį, prieš tai suformavus atitinkamos specifikacijos charakteristikas išlaikančią armatūrinę konstrukciją.

Monolitinių gelžbetonio perdangų specifika

Monolitinės gelžbetonio perdangos įrengiamo siekiant atskirti:

  • gyvenamojo namo rūsio patalpas nuo cokoliniio aukšto
  • požeminio parkingo aikšteles atskiruose aukštuose
  • gretimus gyvenamosios ar kitos paskirties pastato aukštus
  • viršutinį pastato aukštą nuo plokščiojo ar šlaitinio stogo
  • įrengiant balkonus ir terasas

Užsakovui būtina įvertinti, kad vientisos monolitinės perdangos yra sunkesnės, jų montavimas reikalauja didesnių laiko ir medžiagų sąnaudų, o tai sąlygoja didesnę kainą, nei įrengiant perdangų konstrukcijas iš standartinių, gamykloje pagamintų plokščių.

Visgi, remiantis „DRUSTA“ UAB specialistų ilgamete patirtimi, siekiantiems išskirtinio pastato tvirtumo ir ilgalaikio stabilumo, gelžbetoninės monolitinės perdangos Lietuvos sąlygomis – nepamainomos!

Įvertinus kiekvieno objekto konstrukcinius ypatumus, vykdomas perdangų montavimas.

Perdangos įrengimas – nemažai preciziškumo reikalaujantis procesas. Patyrę įmonės specialistai, kokybiškai atlikdami perdangų montavimo darbus laikosi LR galiojančių statybos reglamento reikalavimų, visų technologinių proceso specifikacijų. Tai užtikrina pastato ilgaamžiškumą ne tik garantiniu STR normatyvais suteikiamu laikotarpiu, bet ir ilgiau.